Skate-Vd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skate-Vd


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Flac или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки....

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Flac или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки....   Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... EmptyЧет 14 Юни 2007, 23:11

В днешно време установих, че 90 процента от моето поколение, а и по младото все повече започва да използва мп3 та теглени от нета, не че е лошо авантичка си е... ,но понякога замисляли сте се какво изпускате като теглите скапани копмресирани мп3 та???? Замисляли ли сте се за самата музика като качество, не искате ли като слушате нещо да чувате нещата така както са найстина в едно оригинално цд??????? Rolling Eyes Мисля, че музиката не е само да надуеме джангъра(въпреки, че и аз това го правя, то някой песни не могат да се слушат тиху Wink ), а това е насладата да чуем, нещо направено за нас, да се потопим в атмосферата, като затворим очи и да си преставим , че някой пее срещу нас и ние да се чустване част от всичко, което става... Всичко това може да постигнем с една добра хи фи система и едни добри цд та.. Цд та са обаче скъпички, за нашия джоб, така че добър заместител са flac audio формат. Това е формат специално разработен да запазва качеството на музиката като не я компресира подобно на мп3 ките, по този начин всяка един детайл, от песента се запазва такъв какъвто трябва да е cheers Призовавам започнете да теглите flac файлове, ценете музиката такава каквато е направена за нас насладете се на всеки детайл от нея, обичайте я, тя е едно от малкото неща в този живот носещи радост, понякога тъга, но винаги до нас в трудните моменти Sleep
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flac или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки....   Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... EmptyПет 15 Юни 2007, 19:01

mo_side написа:
В днешно време установих, че 90 процента от моето поколение, а и по младото все повече започва да използва мп3 та теглени от нета, не че е лошо авантичка си е... ,но понякога замисляли сте се какво изпускате като теглите скапани копмресирани мп3 та???? Замисляли ли сте се за самата музика като качество, не искате ли като слушате нещо да чувате нещата така както са найстина в едно оригинално цд??????? Rolling Eyes Мисля, че музиката не е само да надуеме джангъра(въпреки, че и аз това го правя, то някой песни не могат да се слушат тиху Wink ), а това е насладата да чуем, нещо направено за нас, да се потопим в атмосферата, като затворим очи и да си преставим , че някой пее срещу нас и ние да се чустване част от всичко, което става... Всичко това може да постигнем с една добра хи фи система и едни добри цд та.. Цд та са обаче скъпички, за нашия джоб, така че добър заместител са flac audio формат. Това е формат специално разработен да запазва качеството на музиката като не я компресира подобно на мп3 ките, по този начин всяка един детайл, от песента се запазва такъв какъвто трябва да е cheers Призовавам започнете да теглите flac файлове, ценете музиката такава каквато е направена за нас насладете се на всеки детайл от нея, обичайте я, тя е едно от малкото неща в този живот носещи радост, понякога тъга, но винаги до нас в трудните моменти Sleep

Да прав си !! .. но не смяташ ли , че целият този свят на Мп3-ките ... wma-ta и т.н убиват хората дето са правили Музиката ... ? Как бихте се почувствали вие примерно да напрайте 1 албум и да го купят 10 човека ... да е онлайн и секи да сваля трудът си се обезсмисля ... Вярно нямаме пари за original CDs ... но за музиката която обичам парите бих ги дал ... Най истинската музика е на концерти lol! не е на мп3 или т.н тогава се потапяш в атмосферата и наистина усещаш и осъзнаваш целият смисал на музиката която обичаш Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flac или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки....   Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... EmptyСъб 16 Юни 2007, 08:48

Замисала ми беше и на мен такъв, най-добър звук се вади от оригинално цд, но нямам няколко хиляди лева да си купя албумите дето ми харесват, а и да прав си труда който влагат изпълнителите трябва да се заплаща, просто исках поне малко да отворя на хората очите сега ще ви покажа и едно рекламно филмче http://vbox7.com/play:48af834c Тук хората се опитват да си продадат стоката, но замисъла е да отворят очите на хората за истинския звук Wink
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flac или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки....   Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... EmptyСъб 16 Юни 2007, 12:20

съгласен cheers afro
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
bRoken

bRoken


Брой мнения : 5
Age : 35
Registration date : 18.06.2007

Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flac или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки....   Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... EmptyПон 18 Юни 2007, 21:40

ей ...не знам Smile
на мен си ми стига да си слушкам любимите изпълнители и групи....
тфа,че ние българите се опитваме да извлечем полза от всичко си е наш проблем...смисъл...скапано е да...създаваш нещо от сърце,а всъщност остава недооценено.... Crying or Very sad
confused
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flac или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки....   Flac  или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки.... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Flac или защо да захвърлиме скапаните mp3- ки....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Skate-Vd :: Дискусии и взаимопомощ :: Музика-
Идете на: