Skate-Vd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skate-Vd


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Тъпи хора

Go down 
+4
mo_side
ColdWave
nikolayCho
antichrisT
8 posters
АвторСъобщение
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 12:14

Мале . . . писна ми от малоумници . . . на вас не ви ли писна . . . мноо мразя някой да си гледа за своя задник, и да не се интересува от останалите . . . Мразя некви надувалки с пари - фи са тия беее - да не са повече от мен . . . Мразя несериозни хора . . . ядосват ме супер много и ме изкарват извън нерви . . . Мразя некви куклички дет само да им бутнеш пари и са готови що има една дума на луната да се качат по всевъзможни начини !

МРАЗЯ ГИ
Върнете се в началото Go down
nikolayCho

nikolayCho


Брой мнения : 45
Age : 34
Localisation : Крум Бъчваров №19
Registration date : 19.06.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 12:46

то секи ги мрази ам на господ му трябва разнообразие и такива хора требе да има Sad
Върнете се в началото Go down
http://Vidin-MasterS.biZ
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 12:58

nikolayCho написа:
то секи ги мрази ам на господ му трябва разнообразие и такива хора требе да има Sad

Тфа е дума !! cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 13:57

Много мразиш, замисли се тази дума е доста силна според мен не трябва да се мрази, защото в такъв случай ти попадаш в графата на хейтърите, мен винаги някой ме е прецаквал за нещо или ми е правил супер мръсни номера, но никога не сам мразил човек, мога да не харесвам но не мразя!!!!...Сещаш ли се че като мразиш подобен тип хора ти в един смисъл те е яд на тях, може би че имат пари, че се правят на важни, че излизат с еди кой си само щото са еди какви си....а относно това че гледат себе си, еми само да ти кажа прави са си хората че гледат тях си, никой няма да тръгне само за тях да мисли, всичко си е в твойте ръце, цялото ти бъдеще и целия ти живот, разчитай само на себе си, а не на други, защото в един момент може да останеш без тия хора дето те подкрепят и трябва да се оправяш сам, а ти няма да знаеш как без да си го правила преди...помисли малко върху тея думи..
Върнете се в началото Go down
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 14:27

Да бе - аз знам че е така . . . ама ми писна бе.
Прав си че е твърде силна дума и че всеки си изгражда живота както може и че трябва да разчита на себе си, но не намирам за нужно и за допустимо това което постигаш сам, някой да ходи по теб и да го разваля. Примерно - това което изграждаш в живота си и в кариерата да речем че е една стена . . . и правиш една стена и някой ходи след теб с един багер и ти я руши. Извинявам се за думите ми , но не съм съгласна с това и никога няма да бъда . . .
Не позволявам никой да ми руши живота - затова не понасям този вид хора . . .
Върнете се в началото Go down
Slackerbitch

Slackerbitch


Брой мнения : 12
Age : 33
Registration date : 18.06.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 14:33

antichrisT написа:

Не позволявам никой да ми руши живота - затова не понасям този вид хора . . .

same here :/
амааа действително такива хора винаги ще си има и явно единствения начин е да ги игнорираш...
Върнете се в началото Go down
http://monito0.vidin-masters.biz/
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 16:55

antichrisT написа:

Не позволявам никой да ми руши живота - затова не понасям този вид хора . . .


AAAAA това е друго, ако има такива се зимат мерки да им се ебе майку докъде са живи(докъдето мърдат), като спрат да мърдат си сипваш една биричка и се кефиш на живота cheers cheers farao king sunny Laughing Cool lol!
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 18:53

Незнам що ама секи разпраа мрая тия мразя ония оня бил надуфка и т.н . Лично аз си питам ..... Примерно кфо ми е зор , че оня кара BMW за 30 000 и ходи с най - яката курва в града има ланец 100 кг и пие Дъмпел без разредител ... лично мене не ми дреме Smile Гледам на мене да ми е готино и не обръщам внимание на такиаа надуфки .. Ся др е въпроса някой ОБРОК като тия да ми каже " глей го тоя ходи с някаф скапан анцуг глей ме мене нося АДИДАС , ебаси клошара и т.н " или пък да разпрааат разни тъпи историики по мой адрес от някфи надуфки дет ако не беше тати и мама щеха да са бетер циганите , че и по зле

Винаги има 2 гледни точки на нещата Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 18:57

Cold Wawe абсолютно правилно размишляваш Exclamation
Върнете се в началото Go down
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:07

Мхм - и на мен не ми пука за такива , но имах предвид когато както ти казваш се започне с : "Я па тая - глей с фи се движи - с фи боклуци" - без конкретния човек да познава приятелите ми . . . примерно
Иначе си прав ColdWave Wink
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:21

antichrisT написа:
Мхм - и на мен не ми пука за такива , но имах предвид когато както ти казваш се започне с : "Я па тая - глей с фи се движи - с фи боклуци" - без конкретния човек да познава приятелите ми . . . примерно
Иначе си прав ColdWave Wink

Еми примерно за мен доста често се чуват такиа работи поради простата причина щот напоследак ходим и танцуваме из града пак ние с анцузите потни надули ХИП ХОПА а както знаеш 80 % са ДЖУМБУСАРИ в тоя град ... общо взето " хората се подиграват на това което не разбират " И секи си вика глеи ги па тия на интересни се прааат и т.н Suspect Тфа е щот не разбират , че не ходим да праиме шоуто на еди кои си а просто си праиме собствения кеф ...

Иначе е яку тъпо тфа дет каза ... говорят без да познават човека ... кат бях по малак и аз така глей я тая е яку зле и т.н . Но се докато не се запозная и не полафим и т.н не коментирам Smile geek
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:27

Slackerbitch написа:
antichrisT написа:

Не позволявам никой да ми руши живота - затова не понасям този вид хора . . .

same here :/
амааа действително такива хора винаги ще си има и явно единствения начин е да ги игнорираш...

Нали знаеш някой кат почне да ти се прай да ти се дърви и т.н ... най готино е да му обърнеш гръб ! Така ще фане да се сети колко идиотичен е бил Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
Desy

Desy


Брой мнения : 18
Age : 33
Registration date : 27.05.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyНед 24 Юни 2007, 08:03

Различни хора,различни идеали...Не можеш да угодиш на всеки,така че гледай да си с приятели(ама истински приятели),на тебе да ти е гот...а за тея дето не те разбират(поради факта,че не те познават най-вероятно) и говорят някви тъпизми по твой адрес-бий им IGNORE-а и си свиркай Smile Щото преди много съм се ядосвала,ама за кво да им правя кефа на тях Question Нека разберат,че явно в тях някъде е грешката Wink
Върнете се в началото Go down
Gothic_Force

Gothic_Force


Брой мнения : 10
Localisation : The North West Plains
Registration date : 19.06.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyНед 08 Юли 2007, 08:06

Тъпи хорица, ей??? Разнообразие, ей??? Кви ги дрънкате бе??? Единствените, които даряват България с разнообразие са всички БЕЗ насрани фешън-хаусери и прости чалги ...
Предполагам, че тва е достатъчно ясно???
На тоя свят има само два типа мнения и това са моето и сички останали!!! Ако някой не е съгласен по тоя въпрос и горния да ми се обади за уточняване на пеждевремената му смърт на място, час и начин!!!

Що се отнася до игнора Skaterbitch предпочитам от цялата тая работа да извлека някакво удоволствие като направя на някой от посочените няква мърсотия Twisted Evil !!! Некви надути тъпанарки в тиха най-редовно ме псуваха като им разправях, че имат задници като каросерия на Камаз ... ама не знам за кво се сърдеха толко като тва си беше факт хъхъхахахахаааа!!!
Върнете се в началото Go down
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=23559
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyПон 09 Юли 2007, 12:15

Gothic_Force написа:
Тъпи хорица, ей??? Разнообразие, ей??? Кви ги дрънкате бе??? Единствените, които даряват България с разнообразие са всички БЕЗ насрани фешън-хаусери и прости чалги ...
Предполагам, че тва е достатъчно ясно???
На тоя свят има само два типа мнения и това са моето и сички останали!!! Ако някой не е съгласен по тоя въпрос и горния да ми се обади за уточняване на пеждевремената му смърт на място, час и начин!!!

Що се отнася до игнора Skaterbitch предпочитам от цялата тая работа да извлека някакво удоволствие като направя на някой от посочените няква мърсотия Twisted Evil !!! Некви надути тъпанарки в тиха най-редовно ме псуваха като им разправях, че имат задници като каросерия на Камаз ... ама не знам за кво се сърдеха толко като тва си беше факт хъхъхахахахаааа!!!



Брао
Върнете се в началото Go down
Bo_Bo_F

Bo_Bo_F


Брой мнения : 56
Age : 34
Registration date : 26.05.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyПон 09 Юли 2007, 22:51

ъъъ.... мн дълги коментари та ме мързи да ги чета..... Такам, начи.. аз не мразя никой... просто вече не се занимавам - кой каквото иска да си приказва да си го говори там мен не ме засяга вече! Кой каквото може - да прави. Кой както иска да си живее живота.... за сега се опитвам да свикна че има и несъобразителни хора и като че ли свиквам дам Smile Вече просто съм вдигнала ръце... опитвам се да не приемам нищо навътре... а и сега съм мн Inlove така че и да искам не съм мн мн на тая планета sunny sunny sunny
Върнете се в началото Go down
http://brizeida.dir.bg
Gothic_Force

Gothic_Force


Брой мнения : 10
Localisation : The North West Plains
Registration date : 19.06.2007

Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора EmptyНед 15 Юли 2007, 10:22

хъх ... типично е за българското общество да се съобразява и да свиква с несгодите ... пф и точно заради този безпорен факт той бива винаги потъпкван!!! Единственият изход от тъпанарите е да бъдат смачквани и потъпквани и газени като подбните нем хлебарки!!! Те са с една крачка по напред от амебите в интелектуално и духовно отношение!
Върнете се в началото Go down
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=23559
Sponsored content





Тъпи хора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи хора   Тъпи хора Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъпи хора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Skate-Vd :: Разни :: Лафче-
Идете на: