Skate-Vd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skate-Vd


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty
ПисанеЗаглавие: С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?   С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:30

Аре пишете аз ще пиша последен Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?   С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:38

Ами - какво обичам да правя - обичам да съм с приятеля си . . .
Обичам също така да съм сред приятели - това ме отпуска . . . Обичам да колекционирам картинки с кръв и насилие . . . Обичам да слушкам музика . . . И както може би ще каже приятеля ми "Ти цееееел ден стойш на тоя компютър - няма да избяга никъде ако един ден не седиш на него" - та - последното нещо което обичам да правя е да седя на тоя скапан комп.
Върнете се в началото Go down
Bo_Bo_F

Bo_Bo_F


Брой мнения : 56
Age : 34
Registration date : 26.05.2007

С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?   С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:41

яко dance king
Върнете се в началото Go down
http://brizeida.dir.bg
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?   С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:52

Ми лично аз в сивото ми ежедневие броя си минутите които остават до момента в който ще отида в залата да потанцувам Smile тфа ме отпуска на МАКС не мисля за разни тъпотии а за самия танц абе ... който не е танцувал не знае ... не говоря за танците по дискотеки и т.н а да се занимаваш доста . Аз близо вече 2 год се занимавам и немога да си представя просто живота си без танците Smile Друго .. ся си се занимавам с 3Д дизайн , преди с Уеб дизаин ... тама кфо се сетите флаш Фотошопи и т.н ама ми омръзна яку сиво ми се вижда drunken ся 3Д - то ме испълва яку щот си е супер сложнотийка geek Седя на компа .. излизам пия бира ... ако някоя женица ми се обади да излезем ще е хууво :Д ама напоследак не ми се обаждат scratch confused Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?   С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? EmptyНед 24 Юни 2007, 12:46

Eвала за спорта, напоследук забелязвам, че младите доста пренебрегнаха спорта и това е лошо, постояно на кафета, из дискотеките... то не пречи да се отделят примерно 3 4 пути ж седмицата по 2 3 4аса, но както и да е...да кажа аз с какво се занимавам през свободното си време имам няколко занимания дето си обичам много: първото е DIY Audio демек занимавам се с направата на озвучителни тела, като с това се занимавам сериозно от близо 2 3 години и ми е голяма страст, другото ми занимания е вдигането на тежести, някой ще кажат фитнес ахах да ама с тия килограми дето вдигам на стадиона(справка Ники) не мяза на фитнес....и третото нещо дето не мога без него е музиката, не мога без нея винаги ме е подкрепяла и не ме е предавала, в кофти моменти сам си пускал някое парче и сам си давал сили...музиката rullezzzz
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?   С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? EmptyНед 24 Юни 2007, 17:08

mo_side написа:
Eвала за спорта, напоследук забелязвам, че младите доста пренебрегнаха спорта и това е лошо, постояно на кафета, из дискотеките... то не пречи да се отделят примерно 3 4 пути ж седмицата по 2 3 4аса, но както и да е...да кажа аз с какво се занимавам през свободното си време имам няколко занимания дето си обичам много: първото е DIY Audio демек занимавам се с направата на озвучителни тела, като с това се занимавам сериозно от близо 2 3 години и ми е голяма страст, другото ми занимания е вдигането на тежести, някой ще кажат фитнес ахах да ама с тия килограми дето вдигам на стадиона(справка Ники) не мяза на фитнес....и третото нещо дето не мога без него е музиката, не мога без нея винаги ме е подкрепяла и не ме е предавала, в кофти моменти сам си пускал някое парче и сам си давал сили...музиката rullezzzz

Къф кабел ми треа да си свържа ПЦ-то с Уредбата така , че да ми свирят колоните от уредбата ? а не кържавите ми колонки от компа scratch
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?   С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? EmptyНед 24 Юни 2007, 17:33

Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?   С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? EmptyНед 24 Юни 2007, 18:51

Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
Sponsored content





С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?   С какво се занимавате , какво харесвате да правите ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
С какво се занимавате , какво харесвате да правите ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Skate-Vd :: Разни :: Лафче-
Идете на: