Skate-Vd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skate-Vd


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Що тъпите кучки винаги лъжат...

Go down 
+3
Bo_Bo_F
ColdWave
mo_side
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyСъб 23 Юни 2007, 21:06

Още един случаи дето момиче зарезва не момче....ние сме пичове кво хахаха
Върнете се в началото Go down
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyСъб 23 Юни 2007, 21:12

Да - прав си - няя да питам silent
Върнете се в началото Go down
nikolayCho

nikolayCho


Брой мнения : 45
Age : 34
Localisation : Крум Бъчваров №19
Registration date : 19.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyНед 24 Юни 2007, 07:28

е мое ли да не сме пичове mo : )
Върнете се в началото Go down
http://Vidin-MasterS.biZ
Desy

Desy


Брой мнения : 18
Age : 33
Registration date : 27.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyНед 24 Юни 2007, 08:17

Понеже темата ми се видя интересна и почнах да чета постовете,ама не можах всички хаха...
Така че просто ще си кажа моето мнение...
Значи както казах в 1 друга тема-Различни хора,различни идеали...вярно е,че не може да се говори за момичетата под общ знаменател...както и за момчетата не може Smile
Познавам момчета,които не им пука за никоя...но иначе обичат всяка,която става за еб*не и такива които когата са с една-тя е единствената...Момичетата са същите...Защо лъжат ? Ми,нз как ще прозвучи,но аз "за съжаление" не съм от тези..."За съжаление",щото понякога ми се иска да можех да излъжа някого,както той мен...но просто не мога...не смятам,че заслужава...С 2 думи-Ако държиш на 1 човек-не го лъжеш,ако не държиш-лъжеш го Exclamation Така мисля аз...
Върнете се в началото Go down
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyНед 24 Юни 2007, 10:07

Бах маму тука се сбраме се праведните да еа нема ни един грешник как стана тая работа.....??????????
Върнете се в началото Go down
Desy

Desy


Брой мнения : 18
Age : 33
Registration date : 27.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyНед 24 Юни 2007, 11:15

Аз не съм казала,че съм праведна и че не правя грешки...но що се отнася до тая тема си е така...който ме познава предполагам,че знае...
Върнете се в началото Go down
Bo_Bo_F

Bo_Bo_F


Брой мнения : 56
Age : 34
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyНед 24 Юни 2007, 11:18

мене, баце, ме мързи да чета всичко ама... ЕВАЛА! flower вънка нека си вали... sunny
Върнете се в началото Go down
http://brizeida.dir.bg
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyНед 24 Юни 2007, 17:12

Качваите се на кораба и потегляйте

П.С ебаси смисала има тфа ... Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyПон 25 Юни 2007, 09:57

Днеска за пореден път се обеждавам жените колко са до долу(тия дето спориме за тях, не всички Wink ) affraid Shocked
Върнете се в началото Go down
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyПон 25 Юни 2007, 10:11

защо? какво е станало пак? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyПон 25 Юни 2007, 10:24

Arrow Private
Върнете се в началото Go down
Gothic_Force

Gothic_Force


Брой мнения : 10
Localisation : The North West Plains
Registration date : 19.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyНед 08 Юли 2007, 08:34

Тихо! Тихо там! Кой тропа??? Цялата тая работа със жените и мъжете има само един безпорен и мъдър отговор ... До който само вие ще можете да достигнете, защото днес ... Аз ... Психясалия ... Съм благосклонен да ви го дам!!! ... От цялата тая работа с тия сайтове и пр. излезе едно нещо ... Когато ти търсиш ... намираш кучка или прост селяк с дебел врат и в буквален, и в преносен смисъл! За това ... моето решение е ... СТИГА СТЕ ТЪРСИЛИ!!! Оставете те да ви намерят ... Не искам да ми служи за перчене или не знам си там кво ... ама имам една фенка в Русе ... една във Варна ... една в София ... И една в Полвдив ... И четерите са големи мацки ... момичета на место и всяка се отличава от другите по един по особен начин ... Та ... търсенето е губене на време ... Докато намирането ... Доставя удоволствие ... Като ви намерят обаче всичко вече си зависи от вас ...

БЛАГОДАРИМ АКО ПРОЧЕТОХТЕ ТИЯ ГЛУПОСТИ ДЕТ СЪМ НАПИСАЛ !!! :bow
Върнете се в началото Go down
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=23559
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyПон 09 Юли 2007, 12:17

Не благодари един път а няколко . . . четох ти и другите простотии Laughing
Върнете се в началото Go down
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyВто 10 Юли 2007, 10:56

Kvi sa tiq biq4i kvi sa tiq svalq4i, bah mamu....tuka ne6to stranata na 4udesata stana lol! afro ako 6te i na mars da imam fenki smisul ot teh nema kato pove4eto sa nekvi kurvetini...
PS sorka 4e ne e na bg ama sam v sf...
Върнете се в началото Go down
Gothic_Force

Gothic_Force


Брой мнения : 10
Localisation : The North West Plains
Registration date : 19.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 EmptyНед 15 Юли 2007, 10:30

Бух-бада'а ... I Hate Bitches -- IHB -- !!! Дааах ... Курви много ... Оф ... Кво разправяше философията ... Question ... Май беше нещо от сорта на Количествените повишения водят до качествени изменения ... Много ама нискокачествени австролопитеци от мъжки и женски пол насяяяякаде брат ... и в Търново, и в Благоевград положението бе отчайващо ... No No No
Върнете се в началото Go down
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=23559
Sponsored content





Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Що тъпите кучки винаги лъжат...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Skate-Vd :: Разни :: Общи приказки-
Идете на: