Skate-Vd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skate-Vd


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм [/b]

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
bRoken

bRoken


Брой мнения : 5
Age : 35
Registration date : 18.06.2007

[b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] Empty
ПисанеЗаглавие: [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм [/b]   [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] EmptyПон 18 Юни 2007, 21:46

Crying or Very sad от доста дълго време съм любителка на хорър филмите...но какво подяволите направиха с тях affraid confused
сигурно не съм гледала нещо стряскащо от месеци...дори година...
защо продължат да правят някфи "бози" ?
моля ви,ако знаете филм,които може да ме изкара извън сякфи предели...пишете непременно Smile cheers Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
TheJa
Собственик на форума
Собственик на форума
TheJa


Брой мнения : 24
Age : 35
Localisation : BuguH
Registration date : 19.05.2007

[b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм [/b]   [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] EmptyВто 19 Юни 2007, 08:08

Hostel 1,2 Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
https://skate-vd.bulgarianforum.net
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

[b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм [/b]   [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] EmptyВто 19 Юни 2007, 08:24

Леле JA изхвърли се тотално . . . .ти Hostel за хорър филм ли го имаш ? Evil or Very Mad

Колкото до въпроса ти - намерих един в торентите - разказват че е брутален - всеки който го е гледал казва така - става въпрос за филма Cannibal Holocaust - е да, стар е филма доста, но мисля че си струва - аз лично още не съм го дръпнала да го гледам. От 1980 година е


[b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] Cannile%20Holocaustt
## Резюме : Годината е 1979. Експедиция от трима мъже и една жена тръгва към джунглите на Южна Африка, за да стигне там, където “времето е спряло преди две-три хиляди години”. Това се превръща в третата експедиция до там въобще и третата, от която никой не се връща. Спасителен екип предвождан от проф.Монро тръгва да ти търси. Е, той разбира съдбата им и успява да се завърне със изсниманите от експедицията филмови ленти. Точно тези ленти разкриват съдбата на екипа и причините за нея. В IMDb филмът е вписан с жанр “Ужаси”, но това е меко казано. Жестокост, канибализъм… Бих казал “не е човешко просто”, но точно там е работата - уви, това е човешко. Да, след този филм се замислих над смисъла на тази дума. По-невероятното е, че всичко това не е постановка, а реални кадри. Още не мога да го осъзная. Именно затова филмът е забранен в над 30 страни. Мисля, че още не мога да осъзная какво съм видял… А това горе е финалната реплика на филма…
Върнете се в началото Go down
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

[b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм [/b]   [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] EmptyВто 19 Юни 2007, 08:53

Бих ти препорчал серийте психо ако ги намериш.. доста стари но качествени affraid
Върнете се в началото Go down
bRoken

bRoken


Брой мнения : 5
Age : 35
Registration date : 18.06.2007

[b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм [/b]   [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] EmptyСря 20 Юни 2007, 12:20

ей мерси много cheers lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм [/b]   [b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм  [/b] Empty

Върнете се в началото Go down
 
[b]бахти ...кажете ми наистина страшен филм [/b]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Skate-Vd :: Дискусии и взаимопомощ :: ТВ/Филми-
Идете на: