Skate-Vd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skate-Vd


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Що тъпите кучки винаги лъжат...

Go down 
+3
Bo_Bo_F
ColdWave
mo_side
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:52

Такаааа тази тема осещам, че ще има доста спорове та да почвам, напоследък през тия 20 години дето сам се изродил, забелязвам че всяка кучка гледа да те прецака да те преебе да те излъже, незнам на кучките що толко им харесва... това заболяване ли е дето го имат, но всички кучки дето сам бил с тях и то с повечето не по малко от 6 7 месеца винаги са лъгали.. аз ли бях тъпия че ги фащах те ли бяхя тъпите, че бяха хващани незнам... Искам да попитам момичетата дето са се регнали да седнеме и да разбудиме тая мистерия!!! за чий все лъжете, защо все криете нещо, кво се опитвате толкова да постигнате от това.....???


Последната промяна е направена от на Съб 23 Юни 2007, 20:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:54

Човек ..като се хвана с някоя винаги 1-вото нещо е да си изясна кой кфо мрази и кфо искам от нея ... слушаи .. ВИНАГИ И КАЗВАМ не ме лъжи и т.н примерно " неска не и се излиза с мене а с приятелки и т.н може да ми каже ... " и супер мно примери други до безкрайност и ко стааа брат Л Ъ Ж А Т .. направо ми е дошло до гушааааааааа . Чудя и се мая вече има ли свестни в тоя град да си казват кфото е и да не се сърдят за глупости и да не ЛЪЖАТ по цел ден scratch scratch Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
Bo_Bo_F

Bo_Bo_F


Брой мнения : 56
Age : 34
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:57

аз лично съм прецакана шото не ги схващам женските номера Crying or Very sad пустиняк съм си... не разбирам ни момчетата ни момичетата... не се хваля с тва щтото все ме прецакват "приятелки" Smile
Върнете се в началото Go down
http://brizeida.dir.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:58

За мен най-тъпото е това с доверието, всяка иска да им имаме доверие, ахахах добре ве ама как ще ви го дам като вие още на първия или втория ден ви излова че лужете, постояно се оплакват че за доверието ама то нема и да го има, а това за приятелките е доста верно и аз напоследък се чудя има ли изобщо момичета в тоя град дето стават и за друго освен за ебане(некои и за това не стават)
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:58

Bo_Bo_F написа:
аз лично съм прецакана шото не ги схващам женските номера Crying or Very sad пустиняк съм си... не разбирам ни момчетата ни момичетата... не се хваля с тва щтото все ме прецакват "приятелки" Smile

1 въпросче ... не мислиш ли , че е по добре 1 момиче да има приятели момчета а не момичета . Поради простият факт , че ние не сме тъпи порти ( поне повечето и аз съм в тфа число Razz ) и няма я женската злоба и завист Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 19:59

Ей - моля моля . . . айде да не слагате всичко под общ знаменател, може ли ?
Ами колко до въпроса . . . и идея си нямам защо някои постъпват така, но си е вярно - много ги има такива . . .

Ама се научете бе, мама му - не слагайте всичко под общ знаменател . . . има разлика от момичета до момичета Exclamation


Сега видях останалите коментари - ами да - винаги съм казвала че между момичета не може да има приятелство ! Аз лично смятам и съм се уверила че момчетата са определено за предпочитане за приятели . . .


Последната промяна е направена от на Съб 23 Юни 2007, 20:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:00

Може и ние да сме си виновни .. лично аз с която съм ходил до ся се ме е лъгала Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:02

ЧШШШШ знаменател а? еми кво да ти кажа доста момичета са ми минали през ръцете(искаше ми се да е едно но уви не става така това е реалност)и сичките до една са такива вече никои не може да ме убеди че жена няма да те излуже някога за нещо, най-тъпото е щото сам имал доста момичета приятелки а те са ми споделяли доста шитави неща за изневяри, лужи и др неща и сам се отчаял направо.......
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:04

mo_side написа:
ЧШШШШ знаменател а? еми кво да ти кажа доста момичета са ми минали през ръцете(искаше ми се да е едно но уви не става така това е реалност)и сичките до една са такива вече никои не може да ме убеди че жена няма да те излуже някога за нещо, най-тъпото е щото сам имал доста момичета приятелки а те са ми споделяли доста шитави неща за изневяри, лужи и др неща и сам се отчаял направо.......

Като почнат да ми разправят ... " аре си остане между нас ама оня ден се е*ах с един пък приятеля ми дали ще разбере ..." аз вече при такифа случаи казвам " Фо ми е зор на мене ???! ?!! "


Последната промяна е направена от на Съб 23 Юни 2007, 20:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:05

E - човек - не ни слагай под общ знаменател, защото аз не съм от тая група . . .

А колкото до това колко момичета са ти минали през ръцете - незнам, ама треа да ти кажа че аз колкото и приятели да съм имала всичките са били ей такива боклуци - като тези примери за които ми споменаваш ти !
Не защитавам курвите, но ти казвам че и по-голямата част от вас е такава !!!
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:07

ние с mo не сме от тия lol! lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
nikolayCho

nikolayCho


Брой мнения : 45
Age : 34
Localisation : Крум Бъчваров №19
Registration date : 19.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:08

на господа му требе разнообразие за т'ва Mo я нема ти изневерим никога пиле {}
Върнете се в началото Go down
http://Vidin-MasterS.biZ
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:09

Е и кво сега да не се сбрахме тука се невинните хааххаха не ми се вярва аз си имам доста трески за дялане примерно доста сам ревнив, но мога да се похваля никога не сам лугал и изневерял Shocked пък и не сам късал с някой, относно пък това дето ми е минало покраи ръцете сам се отчаял кви кърви има.......не искам да разправям щото такива случки брутални сам преживял че не е за разказване.....
Върнете се в началото Go down
Bo_Bo_F

Bo_Bo_F


Брой мнения : 56
Age : 34
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:10

аз ако не си забелязал.... все момчета са ми най-добрите фрс Wink на момичета доверие нямам мн мн има едно момиче с което съм отраснала и я обужаман.... за другите никога не съм сигурна мн завист мн злоба е не го разбирам това... аз от малка съм си свикнала с момчета за тва явно така разсъждавам нз.... и не разбирам кфо ги кефи в тва да ходят по магазините!!!! scratch мн мразя!!!!!!!!!! МНОГО! (Това е за Ваньо)
Върнете се в началото Go down
http://brizeida.dir.bg
nikolayCho

nikolayCho


Брой мнения : 45
Age : 34
Localisation : Крум Бъчваров №19
Registration date : 19.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:12

убиии ги с камани тия по магазинете Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://Vidin-MasterS.biZ
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:12

А и още нещо да кажа с влайнки да си немате работа...
Върнете се в началото Go down
Bo_Bo_F

Bo_Bo_F


Брой мнения : 56
Age : 34
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:15

йееееееее аз съм по страшно животно affraid от Градец съм Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://brizeida.dir.bg
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:15

Bo_Bo_F написа:
аз ако не си забелязал.... все момчета са ми най-добрите фрс Wink на момичета доверие нямам мн мн има едно момиче с което съм отраснала и я обужаман.... за другите никога не съм сигурна мн завист мн злоба е не го разбирам това... аз от малка съм си свикнала с момчета за тва явно така разсъждавам нз.... и не разбирам кфо ги кефи в тва да ходят по магазините!!!! scratch мн мразя!!!!!!!!!! МНОГО! (Това е за Ваньо)

Ми незнам с кфи движиш , че по едно време май се поскарахме Very Happy . Относно тия магазини ... супер брутално ми е тъпо когато излеза с някоя и ми се спира по витрините ... Evil or Very Mad А тфа завистта лично съм ставал свидетел как " НАЙ - добри " приятелки се серат една за друга зад гърбовете си абе тъпа раота просто Smile Suspect
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:17

A знаеш ли кое е най-тъпото, после си лижат газовете, като се видят хахахаах бахти пачите

Копеле айде и ние да станеме като тех, да лъжеме, да мажеме за по една нощт и без това свестни нема
Върнете се в началото Go down
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:19

Да бе - все едно нищо не е станало . . . и се едно не обичкат : "Ооооо муцка, дай да те цункам . . . " и се почва едно лигавене . . .
Върнете се в началото Go down
nikolayCho

nikolayCho


Брой мнения : 45
Age : 34
Localisation : Крум Бъчваров №19
Registration date : 19.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:19

хахахахха нема ме си ; )
иначе то нали знаеш приятели приятелки много ам истински се броят на пръсти е един прост пример случая "8ми декември 2006" ако не беше "Miro a.k.a. SilveR^" са немаше да съм сред вазе требвало ми е още 10 минути ако не е бил викнал линейка и съм щел да съм Dead :> а там бехме компания 11 човека уж верни хора ам си пролича кой го е зор за другия : ) за т'ва с кой да движиш си имаи едно предвид дали ти требва само за приятел или нещо поече като човек на който може да разчиташ почти винаги : )
а до колко дали лъжат или не, еби ги у дупе малко са сериозните хора у Видин, другите са льольовци и палячовци де се мислят за големите курвета а са ... ора де се ебат за 2 цигари квокат са красиви требе ти човек дет те уважава и винаги те подкрепя а не човек дет за най малкото прай физиономии или п се надува камоли да обещава нежно и после да не го спазва на такива хора напрао ми падат у Black list мн сериозно ми падат в очите да еба :@
Върнете се в началото Go down
http://Vidin-MasterS.biZ
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:19

mo_side написа:
A знаеш ли кое е най-тъпото, после си лижат газовете, като се видят хахахаах бахти пачите

Копеле айде и ние да станеме като тех, да лъжеме, да мажеме за по една нощт и без това свестни нема

А недай си боже от учтивост кажеш " да бе така е верно е за оная дет казваш " само и само да ти спре да реве на главата и после казва на "приятелката си " че ти си казал сичко Laughing Laughing Laughing После не е ли да я праиш трудна за рисуване ?
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
nikolayCho

nikolayCho


Брой мнения : 45
Age : 34
Localisation : Крум Бъчваров №19
Registration date : 19.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:20

Bo_Bo_F написа:
йееееееее аз съм по страшно животно affraid от Градец съм Very Happy

me 2 :p ГръциБийч превзема света pirat
Върнете се в началото Go down
http://Vidin-MasterS.biZ
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:20

Абе Мо - не се излагай . . . и аз моа да се похваля с тфа че не съм лъгала, не съм зарязвала и не съм изневерявала - ти па - не си само ти на тоя свят Wink


То и аз съм от Градец , ма не хода там често
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... EmptyСъб 23 Юни 2007, 20:21

nikolayCho написа:
хахахахха нема ме си ; )
иначе то нали знаеш приятели приятелки много ам истински се броят на пръсти е един прост пример случая "8ми декември 2006" ако не беше "Miro a.k.a. SilveR^" са немаше да съм сред вазе требвало ми е още 10 минути ако не е бил викнал линейка и съм щел да съм Dead :> а там бехме компания 11 човека уж верни хора ам си пролича кой го е зор за другия : ) за т'ва с кой да движиш си имаи едно предвид дали ти требва само за приятел или нещо поече като човек на който може да разчиташ почти винаги : )
а до колко дали лъжат или не, еби ги у дупе малко са сериозните хора у Видин, другите са льольовци и палячовци де се мислят за големите курвета а са ... ора де се ебат за 2 цигари квокат са красиви требе ти човек дет те уважава и винаги те подкрепя а не човек дет за най малкото прай физиономии или п се надува камоли да обещава нежно и после да не го спазва на такива хора напрао ми падат у Black list мн сериозно ми падат в очите да еба :@


Кфо пак си препил ?? ... а относно Миро cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
Sponsored content





Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Що тъпите кучки винаги лъжат...   Що тъпите кучки винаги лъжат... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Що тъпите кучки винаги лъжат...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Skate-Vd :: Разни :: Общи приказки-
Идете на: