Skate-Vd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skate-Vd


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Приятелство - Предателство !

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Приятелство - Предателство ! Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелство - Предателство !   Приятелство - Предателство ! EmptyСъб 30 Юни 2007, 17:25

Мислите ли , че е така мм .. ?


Лично аз залагам на тезата , че съм на 1-во място приятел сам на себе си ! И после на другите Smile ако ме рабирате какво искам да кажа ... щот в тия времена рядко можеш да разчиташ напълно на някого или нещо от този сорт щот вече и брат ти с 1 дума ще те преебе ... На себе си и на 2-ро място семейството и т.н Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Приятелство - Предателство ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство - Предателство !   Приятелство - Предателство ! EmptyСъб 30 Юни 2007, 19:08

Еми к'во да кажа, има нещо вярно, но сам срещал и много хора дето са супер печени и винаги гледат да ти помогнат, ноооо има такива дето за сяко нещо гледат да те изненадат отзад и да те прецакат, а зависта..... те това е такава шитава тема дето супер мн хора завиждат за супер тъпи неща, просто е много до долу това....а за вас как стоят нещата с доверието и уважението, аз примерно уважам много повече някои дето не познавам(просто не му знам кирливите ризи) отколкото някой познат, никога не сам си казвал без да познавам някои, глей го тоя къв е боклук или неща от сорта....
Върнете се в началото Go down
antichrisT

antichrisT


Брой мнения : 57
Age : 34
Registration date : 21.05.2007

Приятелство - Предателство ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство - Предателство !   Приятелство - Предателство ! EmptyЧет 05 Юли 2007, 11:41

Ммм - много случки в последните 2 седмици ме карат да си мисля е такова понятие "Истински приятел" няма . . .
Имам (или имах) само една приятелка - от 8 години си бяхме най-добри приятелки, ама никога не е късно да те преебат , нали знаете . . . silent
Върнете се в началото Go down
Gothic_Force

Gothic_Force


Брой мнения : 10
Localisation : The North West Plains
Registration date : 19.06.2007

Приятелство - Предателство ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство - Предателство !   Приятелство - Предателство ! EmptyНед 08 Юли 2007, 08:56

Дахх ... Ами да ... Разбира се, че може все пак говорим за хора, които са се настанили удобно в дадено общество, група, компания и разчитат на това, че същата тази група ще ги защити винаги ... и тогава ПРАС и ви оставят на произвола!!! Другите са виновни за нашето падение!!! Ето защо вместо да се нагаждам с обществото ... предпочитам да вървя срещу него като пратя по дяволите всички, които вярват в моя неуспех ... Индивидуалното развитие носи и повече удоволствие ... няма по-яко нещо от това ти да намериш някакво хоби ... сам да откриеш нещата, които да ти носят удовлетворение!!! За сметка на това тия в обществото си са подвластни на някви самозванци, които едва ли са боготворени и са следвани от по-слабите ... да не забравяме, че човека е просто същество и са малко тия дето могат да вървят напред без да следват някои!!!
Върнете се в началото Go down
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=23559
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Приятелство - Предателство ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство - Предателство !   Приятелство - Предателство ! EmptyВто 10 Юли 2007, 07:11

Моето мнение по въпроса

- " The man who follows the crowd will usually get no further,than the crowd.The man who walks alone is likely tо find himself places!No one has ever been!!! " Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Приятелство - Предателство ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство - Предателство !   Приятелство - Предателство ! EmptyВто 10 Юли 2007, 10:59

A znaeti li v gori4kata kato ste pootdelno kum4o vul4o purvi vi iqzqjda, stoi s tulpata do kraq na gori4kata sled neq pravi kvo znae6 dori bilo i sam...
Върнете се в началото Go down
ColdWave

ColdWave


Брой мнения : 61
Age : 34
Localisation : UnderGrounD
Registration date : 03.06.2007

Приятелство - Предателство ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство - Предателство !   Приятелство - Предателство ! EmptyВто 10 Юли 2007, 15:55

Is likely не означава 100 % сигорност Smile начи може и да те изеде Кумчо Вълчо ама поне си опитал да си различен от "Тълпата" scratch
Върнете се в началото Go down
http://www.shadowcrew.hit.bg
mo_side

mo_side


Брой мнения : 105
Age : 36
Registration date : 26.05.2007

Приятелство - Предателство ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство - Предателство !   Приятелство - Предателство ! EmptyВто 10 Юли 2007, 21:15

Koi te kara da bude6 ednakuv s neq, kszvam da q izpolzva6 dokuto moje6 Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приятелство - Предателство ! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство - Предателство !   Приятелство - Предателство ! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Приятелство - Предателство !
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Skate-Vd :: Разни :: Общи приказки-
Идете на: